TOCZENIE CNC

 

           Jesteśmy firmą, która zajmuje się obróbką skrawaniem metalu. Od lat działamy na terenie Dolnego Śląska. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów obróbki skrawaniem, a wśród nich mogą Państwo znaleźć toczenie CNC. Zajmujemy się wykonywaniem zamówień seryjnych, jak i jednostkowych, głównie dla utrzymania ruchu i części zamiennych linii produkcyjnej. Nasza firma zajmuje się toczeniem niemalże każdego rodzaju materiałów. Wśród nich znajdują się między innymi: stal, stal nierdzewna, aluminium, mosiądz i tworzywa sztuczne. Dzięki rozwiniętemu parkowi technologicznemu wykonywane przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Wykonywane przez nas elementy wykorzystywane są w gałęziach branż motoryzacyjnej, spożywczej, kolejowej i górniczej. Działamy na terenie województwa Dolnośląskiego. Toczenie CNC wykonujemy na terenie: Legnicy, Jawora, Środy ŚląskiejBolesławca, Lubina i Polkowic. Poza procesem toczenia CNC, obróbka skrawaniem realizowana jest poprzez: frezowanie CNC, wiercenie, szlifowanie, dłutowanie, docieranie, polerowanie.

Proces toczenia CNC

 

            Obróbka materiałów odbywa się z wykorzystaniem technologii CNC. Co sprawia, że wszystkie projekty wykonywane przez naszą firmę wykonane są ze stuprocentową precyzją. Przy produkcji seryjnej, dzięki użyciu nowoczesnych maszyn, mamy pewność, że zostaną one wykonane z nieskazitelną powtarzalnością.

Dużą zaletą tego procesu jest całkowita automatyzacja, co wpływa zarówno na skrócenie czasu pracy oraz jakość wykonania detalu. Proces sterowany jest za pomocą komputera, który po odpowiednim zaprogramowaniu realizuje proces obróbki skrawaniem. Do procesu toczenia dochodzi w momencie wprowadzenia w ruch części toczonej. Narzędzia tokarskie  wykonują ruchy liniowe oraz kształtowe tworząc kształt zaprojektowanego detalu. Ciągły styk narzędzia skrawającego z materiałem pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrabianej powierzchni. 

 

           Technologia toczenia CNC pozwala za zaprojektowanie praktycznie każdego kształtu detalu, który tworzony jest przez obrót zaprojektowanej powierzchni.

 

           Dodatkowym atutem naszej firmy jest stosunek jakości do ceny oraz terminowość. Nasze usługi świadczymy w województwie Dolnośląskim Legnicy, Jaworze, Bolesławcu, Środzie ŚląskiejLubinie i Polkowicach.

Toczenie CNC a bezpieczeństwo

 

           Nasza firma stawia na realizację usług na najwyższym poziomie. W związku z ciągłym rozwojem technologicznym kładziemy duży nacisk na coraz nowsze rozwiązania, które owocują w pracy codziennej, podnosząc swoje kwalifikacje i zbierając doświadczenie.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu!

 

 

 

 

 

Toczenie

 

 

 

 

Toczenie

 

 

DANE FIRMY

 

Metakal   

Siedliska 65 F

59-222 Miłkowice

NIP: 747 117 8020

 

  telefon: +48 601 935 674

  e-mail: metakal@metakal.pl