Profesjonalne usługi na Dolnym Śląsku

 

           Ciągle rozwijający się park maszynowy i systematyczne szkolenia pracowników umożliwiają nam wdrażanie nowości technologicznych. W naszej firmie używamy obrabiarek renomowanych firm, które sterowane są numerycznie CNC. Technologia CNC umożliwia stabilną jakość usług wykonywanych przez naszą firmę, która jest na wysokim poziomie. Nasza firma kieruje swoją ofertę do  wszystkich klientów. Wykonujemy zamówienia zarówno seryjne, jak i jednostkowe, dedykowane dla Działów Utrzymania Ruchu jak również dla klientów indywidualnych. Realizacja zleceń odbywa się na podstawie modeli, rysunków konstrukcyjnych oraz szkiców, a do ich obróbki wykorzystywane są materiały, takie jak: stal, stal nierdzewna, aluminium, mosiądz i tworzywa sztuczne.

Frezowanie CNC

 

            Frezowanie CNC jest rodzajem obróbki skrawaniem i zalicza się do metod obróbki wiórowej. Frezowanie realizujemy za pomocą maszyn CNC, co wiąże się z wykonywaniem zamówień z bardzo dużą precyzją gdzie poprzez obróbkę kształtową uzyskujemy żądany kształt detalu. Prowadzenie projektu komputerowo pozwala na uzyskanie powtarzalność wykonywanych części szczególnie wymaganych w produkcji seryjnej.

 

            Wieloletnie doświadczenie w procesach frezarskich pozwala na świadczenie usług na wysokim poziomie w Legnicy, Jaworze, Środzie ŚląskiejBolesławcu, Lubinie, Polkowicach i na Dolnym Śląsku. Klienci doceniają jakość i terminowość świadczonych usług. Wdrażamy nowe technologie i dbamy o wzajemne relację kierując się słowami -  sukces klienta jest naszym sukcesem.

 

           Dodatkowym atutem firmy METAKAL są konkurencyjne ceny. Chcemy, aby nasi klienci cieszyli się nie tylko wysoką jakością realizowanych przez nas usług, ale również niską ceną. Nasze usługi świadczymy w województwie dolnośląskim Legnicy, Jaworze, Środzie Śląskiej, Bolesławcu, Lubinie i Polkowicach.

 

            Proces realizacji zleceń jest w pełni zautomatyzowany, skutecznie osiągamy precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie detali niezależnie od wielkości serii produkcji. W procesie produkcji korzystamy z Państwa dokumentacji technicznej w razie potrzeby możemy ją dla Państwa stworzyć.

Frezowanie CNC – zastosowanie

 

            Frezowanie CNC może być realizowane na różne sposoby. W dzisiejszych czasach znalazło zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Przy produkcji maszyn, urządzeń, części zamiennych, modernizacji linii produkcyjnej.

Frezowanie CNC a bezpieczeństwo

 

           Misją naszej firmy jest oferowanie usług na najwyższym poziomie, w związku z tym ciągle podnosimy nasze kwalifikacje i zbieramy doświadczenie na licznych szkoleniach i w codziennej pracy. Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy są profesjonalistami w tej dziedzinie. Ponadto, posiadamy park maszynowy CNC wyposażony w sondy pomiarowe. Wszystko po to, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z realizowanych przez nas usług.

 

           Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu!

 

 

 

 

 

 

Frezowanie

 

 

 

 

 

 

 

 

Frezowanie

 

DANE FIRMY

 

Metakal   

Siedliska 65 F

59-222 Miłkowice

NIP: 747 117 8020

 

  telefon: +48 601 935 674

  e-mail: metakal@metakal.pl